KURUMSAL

POSITIVE LIFE

EOS Yönetim, şehrin her türlü dinamiğini bilerek; insan kaynakları yönetiminde ve satınalmada lojistik ve teknik destek ile birlikte, en önemlisi, tüm bu dinamiklerin getirdiği maliyetlerde güçlü bir avantaj sağlar.
Tesis, site, iş merkezi, avm ve marka konut projelerine kadar bir çok yerleşim alanında, yaşama dair çözümleri kurumsal standartlarda sunar.
Konut & Ticari Yerleşim Alanları Yönetimi

Esnek ve Ölçeklenebilir Yönetim

EOS Yönetim, tesis ve site bazında ölçeklenebilen, her biri kendi başlığında son derece önemli olan yönetim modellerini, geliştirdiği metotlarla ihtiyaçlara uygun biçimde size özel uyarlamaktadır. EOS Yönetim, çok sayıda konut ve birim barındıran kompleks yapılarla birlikte butik yapı bloklarında da başarıyla uygulanabilen özel yönetim modelleri ile çalışarak farklı ölçeklerde maksimum verim ile hizmet sunmaktadır. Ciddi bir yatırım ile geliştirdiği kendisine özel EOS TYS yazılımı ile her kat malikinin, sakininin işleyişi kontrol etme ve bilgilenme seviyesini en üst seviyede karşılamaktadır.

52

Site

5000+

Bağımsız Bölüm

37

Apartman
HİZMET GRUPLARI

Ayrıştırılmış Hizmet Grupları ile
Efektif Yönetim

EOS hizmet verdiği farklı ölçeklerdeki yaşam alanlarında verimliliği arttırmak üzere konusunda uzmanlaşmış kadroları ile hizmet seçeneklerini çeşitlendirmiştir.

EOS MANAGEMENT

Genel Yönetim Hizmetleri
Tesis, site, iş merkezi, avm ve marka konut projelerine kadar değişik yapıdaki bir çok yerleşim alanına, yaşama dair çözümleri kurumsal standartlarda sunmaktadır.

EOS SECURITY

Lobi & Danışma
Site, marka konut, avm gibi büyük ölçekli yapılarda hizmet standartlarını yükseltmek için uzmanlık alanı lobi & danışma hizmetleri olan security departmanımız gereksinimleri tespit eder ve çözümlerini üretir.

EOS ASSIST

Teknik Hizmetler
Tesis, site, iş merkezi, avm ve marka konut projelerine kadar değişik yapıdaki bir çok yerleşim alanına, yaşama dair çözümleri kurumsal standartlarda sunmaktadır.

EOS CLEAN

Temizlik
Konusunda uzmanlaşmış clean departmanı, ekibiyle birlikte temizlik ihtiyaçlarınızı sizler için tespit edip doğru hizmeti almanızı sağlamaktadır.

EOS H.R.

İnsan Kaynakları
Güvenlik ihtiyaçları, güleryüzlü hizmet anlayışı, hizmet alana doğru mesafede konumlanma gerekliliği gibi konfora yönelik özel taleplerin karşılandığı bir insan kaynakları yönetimi sağlar.

EOS INVEST

Portföy Yönetimi
EOS yönetimini üstlendiği 50 sitede bulunan 5000 üzerindeki konut ve iş yerinin kiralama ve satış ihtiyaçlarına karşılar. Portföy yönetimi uzmanlık gerektiren hassas bir konudur ve EOS gayrimenkul sektöründe on yılardır süregelen profesyonel birikimini müşterilerine sunmaktadır.